Atribuită Cumpărare directă

RUGAM LIVRARE URGENTA! Conform solicitarii S.M.L. si descrierii produsului. Trusa produsa in conformitate cu cerintele standardului ISO 9001:2008 conform certificat 3867C. Realizata conform Ordinului 277/11.03.2015. A primit avizul CSML nr.1 din 20.03.2015.

Număr anunț
DA27624550
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665 RON
Valoare atribuită
665 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665 RON

din 665 RON estimat