Atribuită
Cumpărare directă
MASCA FFP3 FARA SUPAPA.. Masca de protectie FFP3, fara supapa, certificata conform standard SR EN149+A1:2010 Material filtrant netesut dispus in 4 straturi, obtinut prin topire.. Mastile FFP3 fara supapa sunt fabricate din material filtrant hipoalergenic, cu indeplinirea cerintelor umano-ecologice. Semi-masca de filtrare , tip FFP3 proiectata pentru protectia respiratorie SARS-CoV-2 a utilizatorului si pentru protejarea sistemului respirator de particule. Aviz ANMDM Produsul este conform cu standardele si specificatiile aplicabile. Produsul poate fi utilizat in cadrul unui complet de protectie a personalului medical, conform recomandarii UE2020/403 a comisiei din 13.03.2020 pct. 8 Produsul nu irita pielea si nu provoaca alergii. Respiratia utilizatorului se face doar prin materialul de filtrare, asigurand astfel capacitatea de protectie a respiratiei sale Asigura protectie si un nivel optim de confort, datorita tehnologiei ce asigura o respiratie normala..
- Număr anunț
- DA27631675
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.