Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun de refulare tip C cu racorduri - 45 buc.

Număr anunț
DA34420732
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.817.459 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.817.459 RON