Atribuită Cumpărare directă

Cartușe toner pentru imprimantă Konica Minolta Bizhub 4000P, originale, cod TNP-38 - 4 bucăți.

Număr anunț
DA27591913
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI 8531717)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.908 RON
Valoare atribuită
2.908 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.908 RON

din 2.908 RON estimat