Atribuită Cumpărare directă

Manualul MAB 1 Foaie de raspuns pentru scorare manuala MAB 10 Caiet de testare aptitudini verbale pentru MAB 3 Caiet de testare performanta pentru MAB 3 Training COGNITIVE 3D 1

Număr anunț
DA27621969
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat