Atribuită Cumpărare directă

CALORIFER OTEL 22K 600 X 1800 3 X 310.09 ROBINET TUR 1/2 3 X 21.85 ROBINET RETUR 1/2 3 X 15.97 RACORD 1/2-1/2 3 X 10.50 COT AL 1/2 3 X 10.08 NIPLU AL 1/2 3 X 3.78 ROBINET SFERA 1/2 3 X 10.50 TEAVA HENCO M 16 ML 13 X 5.88

Număr anunț
DA27541994
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225 RON
Valoare atribuită
1.225 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225 RON

din 1.225 RON estimat