Atribuită
Cumpărare directă
“Spectrofotometru UV-VIS și accesorii "– FICPM 1. Spectrofotometru UV-VIS, prevǎzut cu soft ASpectUV, 2 suporturi cuve pana la 50 mm, 2 cuve sticla de 10 mm, 2 cuve cuart 10 mm. -buc 1 2. Computer de birou echipat cu monitor, tastaturǎ și mouse-buc 1 3. Imprimanta color- buc 1 Specificații tehnice minime conform caietului de sarcini, anexă la prezenta invitație de participare nr. 4673/02.03.2021
- Număr anunț
- DA27560807
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 38433000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.500 RON
- Valoare atribuită
- 50.500 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.