Atribuită Cumpărare directă

Pulover simplu cu guler inalt buc 1 164,00 Sacou tip rochie cu cordon buc 1 252,50 vesta cauciucata buc 1 164,00 bleizer verde buc 1 315,00 Incaltaminte cu topc inalt BUC 1 252,00 Pantaloni cu talie înaltă cu centură BUC 1 201,65

Număr anunț
DA27552147
Autoritate contractantă
TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
18000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.349 RON
Valoare atribuită
1.349 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.349 RON

din 1.349 RON estimat