Atribuită
Cumpărare directă
PROSOP BUCATARIE 2 STR 100m BUC 15.00x 10.50 CAPAC GASTRO WC BUC 1.00 17.5000 17.50 3.33 SACI 35L 15/SET SUPER REZISTENTI SET 10.00x 3.95 SACI 60L 15/SET SUPER REZISTENTI SET 10.00x 5.50 SACI 120L 10/SET SUPER REZISTENTI SET 10.00 x6.50 SACI 240L 10/SET SUPER REZISTENTI set 10.00 x10.5 TABLETE CLORIGENE 1KG BUC 5.00x 69.00 MOP BUMBAC 250G BUC 4.00 x4.50 TRIUMF ARAGAZ 0.500ML BUC 3.00 x11.50 PRONTO SPRAY BUC 5.00 x14.00 SAPUN LICHID 0.900ML BUC 5.00x 9.50 PRONTO DETERGENT PARCHET BUC 5.00 x14.0 SPIRT MEDICINAL 0.500ML BUC 10.00 x12.50 LAVETE ABSORBANTE b.b. BUC 30.00 x1.50 DOMESTOS BUC 5.00x 8.50 SERVETELE CURATIRE DR. BYTE BUC 5.00x 15.50
- Număr anunț
- DA27597707
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gradistea Braila (CUI 4342758)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare atribuită
- 1.315 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.