Atribuită Cumpărare directă

: 1 BILET AVION 1 KL1944V 27MAR SA ZAGAMS HK1 1220 1430 /O $ E 2 KL1379G 27MAR SA AMSOTP HK1 2045 0030 #1/X $ E

Număr anunț
DA27553204
Autoritate contractantă
INSTITUTUL LIMBII ROMANE (CUI 11961471)
Furnizor / câștigător
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
Cod CPV
60420000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084 RON
Valoare atribuită
1.084 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084 RON

din 1.084 RON estimat