Atribuită Cumpărare directă

PUNGA MAIEU 58 X 30, 2000 buc x 0.57 lei/buc, necesare Cantinei de ajutor social Targoviste

Număr anunț
DA27589539
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat