Atribuită Cumpărare directă

Achizitie documentatie de specialitate pentru aviz SGA necesara in faza DALI pentru proiectul "Modernizare drumuri in comuna Cordareni, judetul Botosani

Număr anunț
DA27566994
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
CERCON PROIECT SRL (CUI 15450275)
Cod CPV
71356300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
14.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat