Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV 1200749 RACORD 3/8-3/8 5BUC X5 ROBINET DS 1/2 FONTA 6 BUCX16 RACORD SCURGERE WC 10 BUCX121 TEAVA PPVC *40 12 MLX3.7 RACORD 1/2-1/2 50 CM 10 BUCX5 MUFA RAPIDA GEBO 1/2 FE 5 BUCX25 ROBINET TRECERE 1/2 FONTA 10 BUCX16 ROBINET CALORIFER TUR 10 BUCX12
- Număr anunț
- DA27574968
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740 RON
- Valoare atribuită
- 740 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.