Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV 1202697 Canal cablu pardoseala gri 75x18 – 2000mm BUC 2 X 16 Prize duble ST 16A - Schneider BUC 19 X12 Banda izolatoare PVC 20m BUC 1 X 2 Copex D16mm ML 24 X 0.4 Lampa FIA 1x36W complet echipata (include tub fluorescent, droser, starter) BUC 7 X30 Lampa FIA 2x36W complet echipata (include tuburi fluorescente, droser, startere) BUC 12 X35 Comutator ST BUC 1 X3 Intrerupator ST BUC 1 X 3 Diblu rigips melc + holsurub BUC 100 X 0.6 Surub autoforant 4.2x16mm BUC 50 X 0.16 Capac doza ramificatie cu arc rotund V68 BUC 10 X0.8 Cablu MYYM 3x1.5 ML 20 X1.95
- Număr anunț
- DA27625284
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 31320000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.023 RON
- Valoare atribuită
- 1.023 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.