Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea lavabil alb de interior Kober Weiss 15L buc 6 Amorsa pentru zugravit kg 80 Ipsos 25kg buc 3 Adeziv gresie CM9 25kg buc 2 Banda imbinare fibra sticla 45m buc 2 Plasa fibra sticla 50mp - 145g buc 4 Mortar antiigrasie 25kg buc 4 Vopsea email alb 0.75L pt. lemn/metal buc 19 Bidinea buc 8 Pensula calorifer buc 6 Pensula 4 " buc 2 Pensula 3 " buc 4 Trafalet zugravit buc 2 Burete de slefuit cu smirghel pe 4 fete buc 10 Smirghel banda gr. 80 m 10 Glet de interior 20kg buc 21 Adeziv polistiren si masa spaclu Weber P39 - 25kg buc 30 Diluant 0.9L buc 8 Lac alchidic lucios 0.75l buc 10 Chit de cutit kg 2 Parchet laminat 12mm, trafic intens comercial clasa 33/AC5 stejar mp 92 Folie 5mm pentru montare parchet mp 90 Plinta PVC cu lacas cablu nuanta parchet 2.5m buc 27 Coltar interior plinta PVC parchet culoare parchet buc 20 Coltar exterior plinta PVC parchet culoare parchet buc 20 Elemente imbinare culoare parchet buc 80 Terminatii (capete) stanga / dreapta plinta - 2 buc/set set 9 Diblu rapid cu holsurub 6x60 buc 200 Profil de trecere 41mm x 1.86m nuanta wenghe buc 6 Biti PZ2 de infiletat buc 3 Panze pendular debitare parchet buc 4 Spiral SDS Plus 6x125 buc 3 Diblu PVC 8x100 cu surub cui buc 60 Coltar metalic100x100 buc 40 Disc debitare metal D230 buc 6 Holsurub negrese 3.5x25 buc 100 Sarma zn. 3mm kg 3 Spiral SDS Plus 8x160 buc 2 Spiral metal D6 buc 2 Solutie dezlipit tapet Tap-Ex 250ml buc 2 Solutie lipit tapet Wallfix Ultra 3kg buc 10 Cutter buc 2
- Număr anunț
- DA27625413
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.793 RON
- Valoare atribuită
- 8.793 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.