Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV 1198926 - pentru UM 01042 Curtea de Arges

Număr anunț
DA27482844
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.834 RON
Valoare atribuită
2.834 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.834 RON

din 2.834 RON estimat