Atribuită
Cumpărare directă
Calorifer din oțel dimensiuni 22x600x1000 mm. = 15 Buc., calorifer din oțel cu dimensiuni 22x600x1400 mm. = 7 Buc., calorifer din oțel cu dimensiuni 22x500x1400 mm.= 7 Buc., calorifer din oțel cu dimensiuni 22x600x2000 mm.= 10 Buc. și calorifer din oțel cu dimensiuni 22x600x1800 mm.= 3 Buc., conform ofertei din anunțul publicitar ADV cu nr. 1199403/26.02.2021.
- Număr anunț
- DA27581414
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44620000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.995 RON
- Valoare atribuită
- 10.995 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.