Atribuită Cumpărare directă

Diatech Disc Diamantat Asfalt/Beton Road Combo Standard, 400 X 30/25.4 X 3.2 Mm (CM400ST)

Număr anunț
DA27615546
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010 RON
Valoare atribuită
1.010 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010 RON

din 1.010 RON estimat