Atribuită
Cumpărare directă
1.Ciocan demolator BOSCH GSH 27 VC, 2000 W,62J( energia de percutie), cu numar de percutii la turatia nominala de 1000 percutii/min: 1 buc. 2.Masina de taiat asfalt si beton Wacker Neuson BSF 1345, cu adancimea de taiere maxima 170 mm, diametrul maxim disc 450 mm, diametru gaura disc 25.4 mm, motor HONDA GX 390, 13 CP, 32 litri rezervor apa, pornire manuala la sfoara: 1 buc.
- Număr anunț
- DA27608676
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.620 RON
- Valoare atribuită
- 16.620 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.