Atribuită
Cumpărare directă
INTINZATOR 1.00 X 942.50 RON; FULIE 1.00 X 576.75 RON; CUREA 1.00 X 202.25 RON; SENZOR 1.00 X 249 RON; BOLT CORP CILINDRU DIRECTIE 2.00 X 167.90 RON; BOLT TIJA CILINDRU DIRECTIE 2.00 X 246.75 RON; DISTANTIER 2.00 X 26.75 RON; SAIBA 4.00 X 34.75 RON; ARTICULATIE SFERICA 4.00 X 113.15 RON; INEL BLOCARE 4.00 X 23 RON; FILTRU USCATOR AER COMPRIMAT 1.00 X 283.50 RON; FILTRU HIDRAULIC 1.00 X 278.65 RON; FILTRU HIDRAULIC 1.00 X 283.25 RON; CUREA COMPRESOR AC 1.0X 113 RON; INTINZATOR 1.00 X987.50 RON; CUREA COMPRESOR 1.00 X 113 RON; INTINZATOR 1.00 X 613.75 RON; INTINZATOR 1.00 X 617.50 RON; GARNITURA FILTRU CAPAC CULBUT 1.00 X 76.90 RON; FILTRU CAPAC CULBUTORI 1.00 X 208.90 RON; SIGURANTA AX 4WD M30 2.00 X 9.50 RON; MANSON CARDAN 1.00 X 440.50 RON; POMPA HIDRAULICA 1.00 X 2585 RON; MANOPERA SERVICE- DEMONTA/ MONTAT 23.00 X 125 RON.
- Număr anunț
- DA27537571
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.057 RON
- Valoare atribuită
- 13.057 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.