Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant maini pe baza de alcool etilic 75% 0.75L K-SEPT VIRUCID AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75%. cu pulverizator PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 78/11.08.2020 Eficient impotriva bacterilor , ciupercilor, virucid Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Compozitie chimica: Etanol 73,6%, CAS 67-17-, propan-2-ol 1,4%, CAS 67-63-0; Grupa principala: 1; Tip produs: 1; Domeniu de utilizare: igiena umana in domeniul agroalimentar, industrial, casnic si in colectivitati; Efect: bactericid EN1276, fungicide EN1650, virucid EN14476+A2 – pentru Poliovirus Utilizare: Se pulverizeaza in palma si se freaca palmele timp de 1 minut. Se utilizeaza nediluat pentru dezinfectarea mainilor. Contine: alcool etilic denaturat (etanol) 75%, apa demineralizata, glicerina. Ambalaj: 0.75L. Persoana de contact MANGULICA IONELA -0733058879 Compartiment achizitii publice.
- Număr anunț
- DA27653243
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.484 RON
- Valoare atribuită
- 14.484 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.