Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere Toner CANON LBP 3000 ( Q 2612 A) Q2612A-c: 23 buc Cilindru ( drum ) Brother MFC 8880 ) DM Printer DR3200-c: 1 buc Cilindru (drum) Epson M2000: 1 buc Cilindru Xerox Versalink B 405 101R00554: 1 buc Toner HP Laser Jet MFP M 609 /631 CF237A-c: 24 buc Unitate imagine ( drum ) Xerox WorkCentre 3615 113R00773: 2 buc Photoconductor Lexmark W840 : 4 buc Toner HP Laser Jet 1005 (echip. este P1005) CB435A-c: 5 buc
- Număr anunț
- DA27542967
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.168 RON
- Valoare atribuită
- 7.168 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.