Atribuită
Cumpărare directă
Stingator P6,conf.OMAI 138/2015, ISCIR, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -3 buc Stingator G2 conf.OMAI 138/2015, ISCIR, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -5 buc Stingator P3, conf.OMAI 138/2015, ISCIR, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -3 buc Stingator P2,conf.OMAI 138/2015, ISCIR, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -3 buc Stingator P1,conf.OMAI 138/2015, ISCIR, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -15 buc Trusa auto- 5 buc
- Număr anunț
- DA27551160
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 35111320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.847 RON
- Valoare atribuită
- 3.847 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.