Atribuită Cumpărare directă

Servicii furnizare gaze naturale pentru perioada: 01.04.2021-31.03.2022 pentru locurile de consum aflate la adresa: Jud. GL, Loc. GALATI, Strada REGIMENT 11 SIRET, Nr. 46A . Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii

Număr anunț
DA27566791
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA GALATI (CUI 24726117)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.032 RON
Valoare atribuită
63.032 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.032 RON

din 63.032 RON estimat