Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE INST NAT DE CERCETARE V. BABES Cantitate contractata estimata: 360.00 MWh Perioada: 01.04.2021- 31.03.2022 Aceasta oferta este valabila pentru locul de consum aflat la adresa: Strada: INDEPENDENTEI, Numar strada: 99-101, Localitate: BUCURESTI, Judet: B -Pret energie activa 292.00 lei/MWh; Pretul nu include tarifele reglementate ANRE, acciza si TVA. In contract se va trece doar PEA. Restul tarifelor fiind reglementate de ANRE. Plata se va efectua in termen de 30 zile calendaristice de zile de la emiterea facturii.
- Număr anunț
- DA27592385
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.640 RON
- Valoare atribuită
- 122.640 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.