Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN DOMENIUL PATOLOGIEI SI STIINTELOR BIOMEDICALE"VICTOR BABES" -C2 Cantitate contractata: 659,375 MWh Perioada: 01.04.2021 - 31.03.2022 Pret gaze naturale este 131.96 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 88.20 lei/MWh; -Tarif echilibrare 3.41 lei/MWh; -Tarif transport 11.86 lei/MWh; -Tarif distributie 28.49 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27592441
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.918 RON
Valoare atribuită
71.918 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.918 RON

din 71.918 RON estimat