Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN DOMENIUL PATOLOGIEI SI STIINTELOR BIOMEDICALE"VICTOR BABES" -C1 Cantitate contractata: 44,310 MWh Perioada: 01.04.2021 - 31.03.2022 Pret gaze naturale este 133.71 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 88.20 lei/MWh; -Tarif echilibrare 3.41 lei/MWh; -Tarif transport 11.86 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA27592480
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.382 RON
- Valoare atribuită
- 17.382 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.