Atribuită
Cumpărare directă
10 #VAS EXPANSIUNE PT HIDROFOR, VERTICAL, REFLEX DE, 10 BAR, 80L - D1 41VRH080 buc 1,00 945,38 945,38 945,38 20 TEU REDUS DIN PPR VERDE PT IMBINARI TEVI D.63x25x63mm - F1 63A13554 buc 1,00 34,87 34,87 34,87 30 #RACORD CU FE DIN PPR GRI PT IMBINARI TEVI D.25mmx1/2" - D1 63243024 buc 1,00 5,62 5,62 5,62 40 #ROBINET DE TRECERE PT APA, DIN ALAMA CROMATA CU SFERA SI FLUTURE, BIANCHI, 1/2", FI-FI - D1 40650435 buc 1,00 16,72 16,72 16,72 50 RACORD FLEXIBIL 1/2" FI-FI 40 cm - F1 50005401 buc 5,00 16,39 16,39 81,95 60 #NIPLU REDUS DIN ALAMA CROMATA/NICHELATA ’’HIDRA’’ FE-FE PT IMBINARI PRIN FILET 3/4x1/2 - D1 40RE7242 buc 10,00 4,19 4,19 41,90 70 -COT PPR ALB, 90 GRD, D.20mm - M1 63902020 buc 2,00 0,37 0,37 0,74 80 #ROBINET DE TRECERE PT APA, DIN ALAMA CROMATA CU SFERA SI FLUTURE, BIANCHI, 1/2", FI-FE - D1 40610434 buc 1,00 17,56 17,56 17,56 90 #TEU EGAL DIN ALAMA GALBENA, FI, HIDRA, 1’’ - D1 40FG0053 buc 1,00 26,81 26,81 26,81 100 #REDUCTIE HEXAGONALA DIN ALAMA GALBENA, HIDRA, 1FEx1/2FI - D1 40FG0043 buc 3,00 11,34 11,34 34,02 110 -RACORD CU HOLLENDER SI FE DIN PPR ALB PT IMBINARI TEVI D.20mmx1/2’’ - M1 63RM2003 buc 1,00 6,63 6,63 6,63 120 -RACORD CU FI DIN PPR ALB PT IMBINARI TEVI D.20mmx1/2’’ - M1 63RF2003 buc 1,00 2,76 2,76 2,76 130 -CANEPA ETANSARE FILETE 50 gr. - M1 69000017 buc 2,00 2,85 2,85 5,70 140 COLIER METALIC CU SURUB SI DIBLU CU PRINDERE IN 2 SURUBURI PT FIXAREA TEVILOR METALICE 1/2" - F1 77CO0011 buc 2,00 3,18 3,18
- Număr anunț
- DA27653865
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.227 RON
- Valoare atribuită
- 1.227 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.