Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare Contor apă rece MNK-FL, Clasa B, cu flanșe, Q.15mc/h – Dn 50, cantitatea necesara este de 1 bucata. Termenul de garantie este cel acordat de producator.

Număr anunț
DA27534678
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat