Atribuită
Cumpărare directă
CABLU CYABY-F 5x10 CYABY-F 5x10 ML 7 24,4 170,8 32,452 MUFA CU 10 01-531 01-531 Buc 5 0,5 2,5 0,475 TUB TERMOC. 12-3 1ml adezivat negru SRH2 127417 ML 1 12,06 12,06 2,2914 TUB TERMOC. 40-12 1ml adezivat negru SRH2 127423 ML 1 24,3 24,3 4,617 MORSETA _16 MMP 812.379 812.379 Buc 4 21,07 84,28 16,0132 GTV BEC LED F100, 30W, 2700LM, AC175-265V, 200GR, L.NEUTRA 4000K LD-ALF100-30W Buc 18 28,48 512,64 97,4016 MUFA CU 16 01-532 01-532 Buc 36 0,7 25,2 4,788 TUB TERMOC. 12-3 1ml adezivat negru SRH2 127417 ML 3 12,06 36,18 6,8742 CABLU CYABY-F 5x16 CYABY-F 5x16 ML 10 43,42 434,2 82,498
- Număr anunț
- DA27654304
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.302 RON
- Valoare atribuită
- 1.302 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.