Atribuită Cumpărare directă

MORSETA _16 MMP 812.379 812.379 Buc 4 21,07 84,28 16,0132 TUB TERMOC. 40-12 1ml adezivat negru SRH2 127423 ML 1 24,3 24,3 4,617 PAPUCI CUPRU PTR 16MMP / FI 10 DAB 01-502/10 01-502/10 Buc 5 0,6 3 0,57

Număr anunț
DA27671550
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112 RON
Valoare atribuită
112 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112 RON

din 112 RON estimat