Atribuită Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NEPUDRATE ,NESTERILE DIN LATEX ,100BUC/CUT,MARCAJ CE . MĂNUȘI EXAMINARE S, NEPUDRATE - 40 cutii; MĂNUȘI EXAMINARE M, NEPUDRATE - 50 cutii; MĂNUȘI EXAMINARE L, NEPUDRATE - 7 cutii

Număr anunț
DA27675258
Autoritate contractantă
SC Centrul de Sanatate STB SA (CUI 41886070)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.335 RON
Valoare atribuită
5.335 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.335 RON

din 5.335 RON estimat