Atribuită
Cumpărare directă
1.FIR PGA 2 AC ROTUND =36 X 9 LEI 2. FIR POLIESTER 2 AC ROTUND = 72 X7.5 LEI 3. FIR POLIESTER NR 2 FARA AC = 36X3.5 LEI 4. FIR POLIESTER 2/0 AC ROTUND = 24X5.95 LEI 5. FIR POLIESTER 2/0 AC ROTUND = 48X5.95 LEI 6. FIR POLIESTER 0 AC ROTUND = 36X5.95 LEI 7. FIR POLIESTER 1 AC ROTUND = 24X5.95 LEI 8. FIR POLIESTER 1AC ROTUND = 24X5.95 LEI 9. FIR POLIESTER 3/0 AC ROTUND = 24X5.95 LEI 10. FIR PGA 0 AC ROTUND = 24X8.50 LEI 11. FIR POLIESTER 2/0 FARA AC =24X3.5 LEI 12FIR POLIESTER 1 FARA AC =48X3.5 LEI 13. FIR POLIESTER 2 FARA AC =24X3.5 LEI
- Număr anunț
- DA27498158
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.754 RON
- Valoare atribuită
- 2.754 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.