Atribuită Cumpărare directă

Achizitie directa materiale sanitare, filtre antibacteriene si mansete tensiometru ( 1 TUB ), masura 25 - 35 cm: 2 BUC., masura 36 - 43 cm.: 1 BUC.. Certificat de calitate, certificat de conformitate pentru produse.

Număr anunț
DA27668708
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.509 RON
Valoare atribuită
1.509 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.509 RON

din 1.509 RON estimat