Atribuită
Cumpărare directă
Laptop ASUS ROG Strix G17 G712LV Producator procesor Intel® Tip procesor i7 Model procesor 10750H Arhitectura Comet Lake Numar nuclee 6 Frecv.nominala 2.6 GHz Broadwell Cache 12288 KB Frecv.Turbo Boost 5 GHz Tehnologie procesor 14nm Procesor grafic integrat Intel® UHD Graphics Diagonala display 17.3 inch Format display Full HD Tehnologie display IPS Rata de refresh 144 Hz Finisaj display Anti-Glare Luminozitate 300 niti Rezol.1920 x 1080 Capacitate memorie RAM 8GB Tip memorie DDR4 Numar sloturi 2 Sloturi ocupate 1 Frecv.2933 MHz Capacit.memorie max.suportata 32 GB Tip stocare SSD Capacit.SSD 1 TB Interfata SSD PCI Express Tip placa video Dedicata Chipset video nVidia GeForce RTX Model placa video RTX 2060 Capacit.memorie video 6144 MB Tehnologii placa video DirectX 12 GeForce Experience nVidia RTX Tip memorie placa video GDDR6 MULTIMEDIA Audio Difuzoare stereo Microfoane duale Tehnologii audio Smart Amp Putere difuzoare 8.4 W Conectivitate&Porturi Porturi 1xHDMI 1xRJ-45 1xAudio Out/Microfon 1 x USB 3.2 Type C Gen 2 3xUSB 3.2 Type A Gen 1 Retea 10/100/1000 Wireless 802.11 ax 2x2 Versiune Bluetooth 5.1 CARACTERISTICI:Platforma producator ASUS ROG Strix G17 Tastatura numerica Da DVD-RW Dimensiuni (WxHxD) 399x22-26.5x293 mm Greutate 2.83 Kg Securitate Parola BIOS, Tastatura internationala Accesorii incluse Adaptor 230W Culoare Negru, Include sistem de operare Windows 10 PRO. Proiect „Modernizarea serviciilor de sănătate din cadrul spitalelor din Turnu Măgurele și Nikopol”
- Număr anunț
- DA27549132
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.407 RON
- Valoare atribuită
- 19.407 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.