Atribuită Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Office 2019 Home and Business 32-bit/x64 Romanian Medialess P2. Proiect „Modernizarea serviciilor de sănătate din cadrul spitalelor din Turnu Măgurele și Nikopol”, cod proiect 16.5.2.044, cod e-MS ROBG 256, cofinanțat în cadrul Programului Interreg V-A România-Bulgaria, Axa prioritară 5-O regiune eficientă

Număr anunț
DA27549304
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
48310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.617 RON
Valoare atribuită
3.617 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.617 RON

din 3.617 RON estimat