Atribuită
Cumpărare directă
Memory stick USB Flash Drive Kingston 64 GB DataTraveler D100G3, USB 3.0. Proiect „Modernizarea serviciilor de sănătate din cadrul spitalelor din Turnu Măgurele și Nikopol”, cod proiect 16.5.2.044, cod e-MS ROBG 256, cofinanțat în cadrul Programului Interreg V-A România-Bulgaria, Axa prioritară 5-O regiune eficientă
- Număr anunț
- DA27549470
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 30234600-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.580 RON
- Valoare atribuită
- 1.580 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.