Atribuită
Cumpărare directă
2971POL Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 20buc/rola,Hdpe BUC 30 0,77 23,20 2106 Sapun lichid floral 0.5L, cu pompita BUC 145 3,63 525,63 BREF WC 4 BILE 50GR.LEMON BUC 50 4,99 249,50 0068 Clor, bidon 1L BUC 30 1,80 54,00 0087 Detergent pardoseli ceramica, pet 1l,"side profesional" LITRU 120 2,50 300,00 MOP250GR Mop bumbac 250gr BUC 100 2,76 276,25
- Număr anunț
- DA27523561
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.429 RON
- Valoare atribuită
- 1.429 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.