Atribuită
Cumpărare directă
CaUFS500 Caserola 500 ml pt supa, pse, 25 buc/set - 40buc SETRIS-EP Set Tris, servetel + lingura+furculita+cutit -40 buc Caserola 500 ml pt supa, pse, 25 buc/set- 1000 buc Set bis furculita si cutit+servetel - 2000buc Caserola pse necompartimentata 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb - 15 buc Caserola dreptunghiulara PET capac ermetic-atasat 100buc/pac -250 gr -20 buc Pahar carton+PE, bauturi calde, 7 OZ-210ml, albastru, 100/set -30 buc Capac pahar carton 7 oz, 100 capace/set -30 bu
- Număr anunț
- DA27509628
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.844 RON
- Valoare atribuită
- 1.844 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.