Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Adaos comercial Valoare neta MB1-200-ALB Caserola pse necompartimentata 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 3 3 3 44.00 132.00 MB2-200-ALB Caserola pse 2 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 20 20 20 44.00 880.00 PAH300 Pahare transparente, pp, 300 ml,50buc/pac PAC 16 16 16 4.50 72.00 LG100 Linguri plastic 100/set- basic -ps SET 1 1 1 3.56 3.56 LC100 Lingurite cafea 100buc/pac-basic-ps PAC 1 1 1 2.30 2.30 CUT100 Cutite albe 16.5cm basic-ps PAC 1 1 1 2.80 2.80 FUR100 Furculite albe din plastic, 100buc/set PAC 1 1 1 2.60 2.60 BOL16OZ Bol supa carton, 16oz, 25buc/set SET 176 176 176 4.10 721.60 CBOL16OZ Capac PP bol supa carton, 16oz, 50 buc/set SET 44 44 44 5.80 255.20 MB3-200-ALB Caserola pse 3 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 5 5 5 44.00 220.00 PALB96200-100 Pahare albe plastic, 200 ml, 100 bucati/pachet-basic-ps PAC 20 20 20 2.90 58.00 11 288 2,350.06
- Număr anunț
- DA27568111
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.350 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.