Atribuită
Cumpărare directă
BOL16OZ Bol supa carton, 16oz, 25buc/set SET 180 180 180 4.10 738.00 CBOL16OZ Capac PP bol supa carton, 16oz, 50 buc/set SET 90 90 90 5.80 522.00 MB1-200-ALB Caserola pse necompartimentata 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 4 4 4 44.00 176.00 MB2-200-ALB Caserola pse 2 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 23 23 23 44.00 1,012.00 MB3-200-ALB Caserola pse 3 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 4 4 4 44.00 176.00 PALB96200-100 Pahare albe plastic, 200 ml, 100 bucati/pachet-basic-ps PAC 50 50 50 4.57 228.50 6 351 2,852.50
- Număr anunț
- DA27670412
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.853 RON
- Valoare atribuită
- 2.853 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.