Atribuită
Cumpărare directă
1 UFS500-QP+C Bol supa PSE, 500ml, 25 bucati/ set cu capac BUC 1.000 2 MB3-200-ALB Caserola pse 3 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb BUC 1.000 3 MB2-200-ALB Caserola pse 2 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb BUC 2.000 4 SETBIS-EP Set bis furculita si cutit+servetel BUC 2.000 5 SETRIS-EP Set Tris, servetel + lingura+furculita+cutit BUC 1.000
- Număr anunț
- DA27490600
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.