Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PVC BUC 50.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 1.00 ROLLER FRIXION BUC 1.00 REZERVA ROLLER FRIXION BUC 3.00 PERFORATOR KANGARO DP-520 BUC 1.00 MARKER EVIDENTIATOR 4/SET SCHNEIDER SET 1.00 SUPORT DOCUMENTE PVC HERLITZ BUC 2.00 BATERIE DURACELL LR03/4SET BUC 1.00 PRIZA PROTECTIE SPG6-B-10PP 3m 6p BUC 1.00 ACUMULATORI KODAK R3 1000MAH 2/SET BUC 1.00 DOSAR PVC BUC 150.00 BATERIE DURACELL LR03/4SET BUC 1.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 4.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 REZERVA ROLLER FRIXION BUC 6.00 DOSAR PVC BUC 100.00 AGRAFE 33MM ECADA BUC 5.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 PLIC DL AUTOADEZIV BUC 100.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 100.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 5.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 5.00 PIX PENSAN MY TECH BUC 25.00 CREION CU RADIERA ECADA BUC 12.00 REZERVA CUB NOTES ALB BUC 1.00 NOTES ADEZIV TIX 75x75 RAINBOW BUC 2.00 NOTES INDEX NOKI 12X45 5CUL/SET SET 4.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 BATERIE DURACELL LR06/4SET BUC 1.00 BATERIE DURACELL LR03/4SET BUC 1.00 MOSE GENIUS NX-7015 WRL BUC 1.00 BURETIERA ECADA BUC 1.00 RADIERA MILAN TRIUNGHIULARA BUC 1.00 BATERIE DURACELL LR03/4SET BUC 1.00 MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER BUC 2.00 ROLLER FRIXION BUC 1.00 MARKER PERMANENT VF ROTUND MILAN BUC 1.00 DOSAR PVC BUC 50.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 SWITCH 5 PORTURI TP-LINK TL-SF1005D BUC 1.00

Număr anunț
DA27515900
Autoritate contractantă
Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951 RON
Valoare atribuită
951 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951 RON

din 951 RON estimat