Atribuită Cumpărare directă

CARTUS CANON PG545XL BUC 1.00 TONER COMP. AMTEQ CANON FX10 BUC 1.00 TONER CANON IR2520 CEXV33 14.6K OEM BUC 1.00 REFIL HP12A BUC 1.00 REFIL CANON 728 BUC 1.00 REFIL CANON +CILINDRU 725 BUC 1.00 REFIL HP85A BUC 2.00 CARTUS HP 652 F6V24AE TRI-COLOR OEM BUC 1.00 REFIL HP85A BUC 3.00 REFIL CANON 728/725 BUC 2.00 EXTENSIE RETEA BUC 1.00

Număr anunț
DA27516349
Autoritate contractantă
Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat