Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala KYOCERA A4 laser monocrom ECOSYS M2040dn 3in1 COPIERE, SCANARE, IMPRIMARE FATA VERSO IN RETEA, A4, 40 ppm, 1200dpi, 512MB, caseta 250 coli, duplex, Dual Scan ADF, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), USB 2.0, starter toner inclus (3.600 pag.), ulterior se comanda toner varianta 7200 pagini. GARANTIE 2 ANI

Număr anunț
DA27561477
Autoritate contractantă
COMUNA TAZLAU (CUI 2613010)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975 RON
Valoare atribuită
1.975 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975 RON

din 1.975 RON estimat