Atribuită
Cumpărare directă
PLIC BURDUF 50MM BUC 50.00 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 100.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 100.00 AGRAFE 33MM ECADA BUC 10.00 PIX PENSAN MY TECH BUC 30.00 CAPSATOR KANGARO 30 COLI DSE-335 BUC 1.00 PERFORATOR KANGARO AION-30 BUC 1.00 DOSAR PVC BUC 100.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 2.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 40.00
- Număr anunț
- DA27642278
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669 RON
- Valoare atribuită
- 669 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.