Atribuită
Cumpărare directă
1 serviciu de certificare ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001pentru Spitalul Clinic CF Craiova.Certificarea Sistemului de Management al calitatii, mediului, sanatatii si securitatii in munca cuprinde urmatoarele etape: Evaluarea sistemului de management 1.1 Initierea certificarii 1.2. Auditul stadiul 1 1.3 Auditul stadiul 2 1.4 Acordarea certificatului valabil 3 ani, cu conditia efectuarii auditurilor de supraveghere anuale Cost audit de recertificare: 4.500 lei + TVA Supravegherea sistemului 1.5 Auditul de supraveghere 1, la 12 luni de la auditul de certificare Cost audit de supraveghere 1( pentru anul 2022): 2.300 lei+TVA 1.6 Auditul de supraveghere 2, la 24 de luni de la auditul de certificare Cost audit de supraveghere 2( pentru anul 2023): 2.300 lei+TV
- Număr anunț
- DA27670617
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.100 RON
- Valoare atribuită
- 9.100 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.