Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachet reparatie tocator BIO 510K1 ce contine: curea trapezoidala - 1 buc, curea trapezoidala - 2 buc Filtru hidraulic - 1 buc, cutit - 4 buc, surub cutit - 12 buc, piulite - 12 buc, antecutit - 1 buc, ulei Honda - 1 litri, bujie NGK BPR6ES - 1 buc, filtru aer ZE3 - 1 buc, ulei hidraulic DTE24 (ISO VG 32) - 12 litri, revizie motor, revizie suprastructura D/M Inlocuire ansamblu cutite tocare D/M Inlocuire ansamblu ante-cutit tragere, contravaloare deplasare, necesar subscrisei pentru functionarea utilajului aflat in proprietatea societatii, la parametri optimi de functionare, in vederea desfasurarii activitatii societtii si pentru indeplinirea clauzelor contractuale.
- Număr anunț
- DA27580500
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.194 RON
- Valoare atribuită
- 11.194 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.