Atribuită Cumpărare directă

Achiziționare servicii de asigurare CASCO, franșiza zero, valabile 12 luni pentru autoturismele din parcul auto al Ministerului Investițiilor si Proiectelor Europene (finantate din POAT si POCU). Modalitate de îndeplinire: Prezentare autorizație/ decizia emisă de Comisia de Supraveghere a Asigurărilor în temeiul art. 5 coroborat cu art. 33 din Legea nr. 32/2000 privind societățile de asigurare și supraveghere a asigurărilor, în termenul de valabilitate la momentul depunerii ofertei. Pretul este ferm si nu se ajusteaza. Politele CASCO se vor emite dupa expirarea politelor CASCO in vigoare (o parte expira in 05.03.2021 respectiv in 24.04.2021), dupa emiterea ordinului de incepere da catre autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA27511454
Autoritate contractantă
Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.567 RON
Valoare atribuită
35.567 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.567 RON

din 35.567 RON estimat