Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea de raspundere civila RCA: OFERTA RCA NR AA2U46GA1I cap 1968/150KW, 3200 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 11.03.2021 PRIMA DE ASIGURARE = 1147.83 ron OFERTA RCA NR AA2U480K1G cap 1968/150KW, 3200 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 11.03.2021 PRIMA DE ASIGURARE = 1147.83 ron OFERTA RCA NR AA2U46ET4G cap 1968/150KW, 3200 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 11.03.2021 PRIMA DE ASIGURARE = 1147.83 ron OFERTA RCA NR AA2U480HC0 cap 1968/150KW, 3200 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 11.03.2021 PRIMA DE ASIGURARE = 1147.83 ron; Total de plata 4591.32 RON

Număr anunț
DA27490614
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.591 RON
Valoare atribuită
4.591 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.591 RON

din 4.591 RON estimat